Strešný box 280l

Skladom
Značka: MimSafe
€1 199
Kategória: Strešný box
Hmotnosť: 23 kg
Carrier Side Transparent
Novinka Tip
ZADARMOZADARMO

Batožinový box MIMsafes – jediný svojho druhu!

 

Vždy kladieme bezpečnosť na prvé miesto a tiež dúfame, že sa vám bude design našej najnovšej bezpečnostnej pomôcky páčiť. Spoločnosť MimSafe je známa po celom svete pre ich bezpečné klietky pre psov, ktoré majú najvyššiu úroveň crash-testu a teraz stanovuje nový bezpečnostný štandard pre strešné boxy.

 

Horné a spodné časti nového batožinového boxu sú dvojstenné, aby poskytovali stabilitu. Je vybavená vlastným unikátnym systémom bezpečnosti pri náraze a pohlcovaním energie TEAS. Tento systém absorbuje prudký náraz, ktorý môže nastať pri zrážke, čo zaisťuje, že strešný box zostane na svojich úchytoch na streche a neodletí a prípadne nezraní ostatných.

 

Pre bezpečnosť vás a vašich ostatných účastníkov cestnej premávky bol nastavený úplne nový nárazový štandard. Strešný box bol otestovaný pri rýchlosti 50 km/h pri náraze v súlade s normou ECE R17. Test ukázal, že strešný box odolá sile až 26g.   

 

Ku dňu 1.3.2022 môžeme konštatovať, že sa jedná o najbezpečnejší systém pre strešné boxy na svete.

 

Môžete ho samozrejme otvoriť z oboch strán. Osvetlenie, ktoré sa automaticky aktivuje pri otvorení boxu a uľahčuje nájdenie batožiny. Bezpečnostný systém batožinového boxu zahŕňa nárazovo testované nosné slučky umiestnené vo vnútri boxu. Tie maximalizujú bezpečnosť pri preprave nákladu. Podlaha boxu je vyložená umývateľnou a odolnou podložkou, ktorá pomáha udržať batožinu pevne na svojom mieste.

 

 

Rozmery a celková špecifikácia strešného boxu TU

 

Produktový leták TU

 

Užívateľský návod - zostavenie a upevnenie TU

 

Hlavné prednosti boxu: 

- záruka 5 rokov

- systém TEAS zvládne preťaženie až 26g 

- steny sú zdvojené na zlepšenie stability 

- rýchloupínací systém 

- uzamykateľné 

- je možné otvárať z oboch strán 

- testované v klimatickom veternom tuneli 

- vnútorné svetlo 

- protišmykové podložky vo vnútri

 

 

Carrier-Spot-1

 

Carrier-Spot-2

Carrier-Spot-3

Carrier+VarioCage-1

Carrier+VarioCage-2

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie